Μια υπέροχη εμπειρία αστικής φιλοξενίας
Μια μοναδική πρόταση διαμονής σ’ ένα εντυπωσιακό κτήριο στην πιο κοσμοπολίτικη γειτονιά της Αθήνας και ένα ολοκληρωμένο κατάστημα COCO-MAT στην ιδανική τοποθεσία! Το COCO-MAT Hotel Athens συνδυάζει την φιλοσοφία φιλοξενίας που αντλεί έμπνευση από τη φύση με τους ρυθμούς και την κομψότητα της πιο κοσμοπολίτικης γειτονιάς της Αθήνας. Σ’ ένα κτήριο που σχεδίασε ο Εμμανουήλ Λαζαρίδης, υπεύθυνος και για το Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη, με ένα υπέροχο roof garden με θέα σε όλη την πόλη, το COCO-MAT Hotel Athens επεκτείνει την ζωντάνια της γειτονιάς και απογειώνει την αστική φιλοξενία μέσα από την καλύτερη εμπειρία ύπνου και τις μοντέρνες ανέσεις του.
Φυσικά οι πόρτες είναι της IntraDOOR
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168620767_4335221639839225_1872716720765948271_n.jpg)
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168505425_4335221509839238_4131037661472335871_n.jpg)
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168815217_4335221516505904_6762616731102040377_n.jpg)
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168874381_4335221523172570_6927470842364006120_n.jpg)
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168535555_4335221623172560_2043140325205181910_n.jpg)
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168293055_4335221643172558_6081996631292056157_n.jpg)
![](https://www.intradoor.gr/wp-content/uploads/2021/11/168153554_4335221739839215_816894177197317320_n.jpg)